חבילות ספורט ליגת האלופות

ליגת האלופות שינתה פניה ואת המבנה שלה למודל חדש בשנת 1992, המודל הישן משנת 1955 ("גביע אירופה לאלופות") שונה והקבוצות החלו לשחק במודל של בתים מוקדמים (בעבר שיחקו בשיטת נוקאאוט בלבד). עד שנת 2005 שיחקו 24 קבוצות במפעל ומשנה זו נכנס המודל הקיים כיום של 32 קבוצות המשחקות ב-8 בתים מוקדמים, לאחריהן מתקיימים שלבי נוקאאוט של שמינית, רבע וחצי בשיטת משחקי בית וחוץ. הגמר מתקיים במגרש שנקבע מראש (כשנתיים טרם מועד הגמר נבחר מקום ע"י אופ"א). השנה, 2019-2020, יערך הגמר באיסטנבול באצטדיון "אתאטורק".
התרחבות הכפר הגלובלי ותרבות העושר הביאו לכך שבעשור האחרון החלה נהירה של ישראלים למשחקי ליגת האלופות: הקרבה הגאוגרפית, הנגישות של המשחקים, וכמובן התשוקה הגדולה לכדורגל, מביאה עשרות אלפי ישראלים בכל שנה למגרשים הגדולים באירופה ולמרדף אחרי הכוכבים הגדולים ביותר.
חבילות ליגת האלופות
כשיש ביקוש יש היצע ! ה"טרנד" המתגבר והרצון לראות משחקים מושך חברות תיירות רבות לתחום ולבניית חבילות ספורט ליגת האלופות  המתאימות לקהל הרחב. חבילות ליגת אלופות בנויות בצורה כזו בה הלקוחות מקבלים "שרות 360". בנוסף לכרטיסים למשחק, החבילות כוללות טיסות ישירות, מלונות במיקומים אטרקטיביים, ולעיתים (במשחקים ספציפיים או בחבילות מסוימות) גם הסעה למלונות משדה התעופה. החבילות מודולריות וניתן לשדרגם ( מיקום ישיבה מועדף באצטדיון, מלון טוב יותר וכו' ).
היתרונות של חברת 'גולאסו'
מומחיות בכל הליגות הבכירות של אירופה והמפעלים האירופאים- ספרד, אנגליה, איטליה, גרמניה, צרפת, בלגיה, פורטוגל וכו'. הקשרים שנבנו לאורך השנים מאפשרים לחברה לספק ללקוחות כרטיסים לכל המשחקים, לכל המועדונים ולכל המגרשים.
קשרים לחברות התעופה- היכולת והקשרים של 'גולאסו' עם חברות התעופה השונות, כולל חברות ה"low cost", מבטיחות מחירים טובים, היכרות עם הטיסות הסדירות ומקצרת את התהליך ללקוחות.
יכולת למקסם את הנסיעה- לחברת גולאסו יש יכולת לשלב מספר של משחקים בחבילה אחת. למשל, שילוב משחק בליגת האלופות ביום רביעי של מנצ'סטר יונייטד ב"אולד טראפורד" יחד עם משחק בית של מנצ'סטר סיטי ביום שבת ב"איתיחאד".
רשימת מלונות מגוונת, מ-3 ועד 5 כוכבים. הן מבחינת האיכות והן מבחינת המחירים חברת גולאסו מעמידה לרשות הלקוחות את הרשימה האיכותית ביותר מכלל חברות התיירות השונות.
לסיכום היתרונות, היכולת לייצר מוצר ב-"one stop" הכולל: טיסה, מלון וכרטיסים למשחק עושה ללקוחות החברה "חיים קלים". 
רוצים לנסוע ולראות את לבנדובסקי ב"אליאנץ ארנה" במינכן ? את אמבפה ב"סטאד דה פראנס" שבפאריז ? מסי בברצלונה או רונלאדו בטורינו ? חבילות ליגת אלופות זמינות בשבילכם כאן באתר, אתם מוזמנים לפנות אלינו בטלפון 077-500-1343 או במייל.