חבילות ספורט ליגה אירופית

 
לראות משחק בליגה האירופית
הליגה האירופית הינו המפעל השני בחשיבותו של אופ"א. המפעל מהווה הזדמנות לקבוצות מהדרג השני והשלישי של הליגות באירופה להיות במרכז הזירה של הכדורגל האירופאי. כחלק מהשיטה, משלב 32 הגדולות (לאחר שלב הבתים) מצטרפות הקבוצות שזכו במקום השלישי של שלב הבתים בליגת האלופות וכך ניתן למצוא שמות נוצצים של מועדונים גם בליגה האירופית. דוגמאות לכך הן צ'לסי וארסנל מאנגליה שהגיעו לגמר של 2018-19, והזוכות בשנים קודמות: אתלטיקו מדריד (2018), מנצ'סטר יונייטד (2017) וסביליה (2016).
 
הזווית הישראלית
הקושי של הקבוצות להגיע לליגת האלופות הופך את המפעל של הליגה האירופית לרלוונטי יותר ובשנים האחרונות כמעט בכל שנה יש לישראל נציגה, או יותר, בשלב הבתים: מכבי תל אביב, הפועל באר שבע (בעשור הקודם גם הפועל תל אביב ומכבי חיפה) חוו הישגים נאים וניצחונות על קבוצות גדולות באירופה ( סלטיק, ויאראל הספרדית, אינטר ועוד ). בנוסף ישנם שחקנים ישראלים- "ליגיונרים" שמשחקים בקבוצות באירופה ומשתתפים במפעל, עושים כבוד לכדורגל הישראלי ומהווים גורם בהגעתם של ישראלים רבים לאותם משחקים ( מונס דאבור ברד בול זלצבורג ובסביליה, מנור סלומון בשחאטייר ועוד ).
 
חבילות ספורט ליגה אירופית
עד שלב שמינית הגמר המפעל לא מהווה אטרקציה גדולה כמו זו של ליגת האלופות, אם לא מעורבת קבוצה ישראלית אז הביקוש לכרטיסים לא גבוה ואינו קשה להשגה. אולם, משלב שמינית הגמר כשהקבוצות הגדולות והאהודות יותר נכנסות לשלבים המכריעים ניתן למצוא חבילות ספורט ליגה אירופית בשיטת הכל כלול: טיסה+ מלון+ כרטיס למשחק.
במקרה של ליגה אירופית, כרטיסים וחבילות ספורט ניתן למצוא בחברת 'גולאסו' בעלת הניסיון הרב והמוניטין הגבוה.  אחד מיתרונותיה של החברה הוא היכולת לבנות חבילה הכוללת טיסה נוחה וישירה, מלון במיקום מצוין ובמחיר אטרקטיבי, כרטיסים למשחק במושבים טובים, ובנוסף, היכולת לשלב משחקים נוספים במהלך הטיסה כמו למשל משחק של צ'לסי בליגה האירופית ביום חמישי ב"סטמפורד ברידג'" שבלונדון, ומשחק נוסף באצטדיון האמירויות ביום שבת בו תוכלו לראות את ארסנל במסגרת הליגה האנגלית.
 
רכישת כרטיסים ליגה אירופית וחבילות ספורט אפשרית עכשיו דרך האתר. נציגי חברת 'גולאסו' ישמחו לסייע לכם במציאת החבילה המתאימה או אפילו לעזור בבניית חבילה פרטית, כזו שתתאים לצרכים ולרצונות שלכם. אתם מוזמנים לפנות אלינו בטלפון 077-500-1343 או במייל.