חבילות ספורט גמר ליגה אירופית

בשנת 1971 נוסד המפעל של אופ"א ((Union of European Football Associations בשם "גביע אופ"א", המפעל הוכרז כגביע השני בחשיבותו ביבשת. באותם ימים היה מפעל נוסף, בשם גביע אופ"א למחזיקות גביע, לאותם קבוצות שזכו בגביע במדינתם. בשנת 1999 איחדו את שני המפעלים למפעל אחד ובשנת 2009 איחדו אליו גם את גביע האינטרטוטו והחלו לקרוא לו בשמו הנוכחי-הליגה האירופית.
לאורך השנים האחרונות עשו מאמצים רבים לחזק את המפעל ולתת לו משקל חשוב, ואכן שורת מהלכים הביאה להגדלת החשיפה והחשיבות שלו כמו העלאת התקציבים והפרסים שמקבלות הקבוצות המשתתפות, גיוס גופי שידור וספונסרים וקיום משחק מכריע בין מחזיקת הליגה האירופית עם מחזיקת ליגת האלופות- "הסופר קאפ האירופי".
כיאה למפעל של אופ"א בשלבים המתקדמים של המפעל ובמיוחד במשחק הגמר הביקוש לכרטיסים הולך וגובר וברוב המכריע של המשחקים יש Sold out בכל המגרשים.
משחק הגמר בשנת 2020
בכל שנה בחודש מאי, קובעת אופ"א היכן ישוחק משחק הגמר של הליגה האירופית שנתיים קדימה. בתאריך 24 למאי 2018 הוחלט כי הגמר של 2020 ישוחק באצטדיונה של לכיה גדנסק בפולין. האצטדיון נבנה ונחנך בשנת 2011 לקראת היורו שהתקיים בפולין ואוקראינה שנה לאחר מכן ב- 2012. צורתו המיוחדת מזכירה את אבן הענבר וכיום הוא קרוי על שם הספונסר שלו: "אצטדיון אנרגה גדנסק". לאחר השלמת בנייתו הוא מכיל 44,000 מקומות ישיבה בחוויית צפיה גבוהה במיוחד. מעבר למשחק עצמו, גדנסק הינה עיר שוקקת חיים ובעלת ייחודיות רבה: היא שוכנת לחופי הים הבלטי, ונחשבת לאחת הערים היפות בפולין: ארכיטקטורה מרתקת, מבנים היסטוריים, בית העירייה המפואר, כנסיית מארי הקדושה, אזור לונג מרקט ועוד.
חבילות ספורט גמר ליגת אירופית
חברת 'גולאסו' מתמחה בתיירות ספורט ומובילה את השוק בשיווק חבילות ספורט למשחקי כדורגל באירופה כולל כרטיסים לגמר ליגה אירופית ולליגת האלופות כמובן. במסגרת חבילות ספורט גמר ליגה אירופית החברה מספקת פתרון 360 ללקוחותיה: כרטיס טיסה ישירה+ מלון+ מקום ישיבה באצטדיון למשחק הגמר. כמובן שללקוחות יש אפשרות לשדרג את המלון את מקום ההושבה במגרש בהתאם לתקציב, בהוספת תשלום.
רכישת כרטיסים לגמר ליגה אירופית ניתן לקנות באמצעות חברת 'גולאסו'. נציגי חברת 'גולאסו' ישמחו לסייע לכם במציאת החבילה המתאימה, כזו שתתאים לצרכים ולרצונות שלכם. אתם מוזמנים לפנות אלינו בטלפון 077-500-1343 או במייל.