חבילות ספורט ליגה גרמנית

לנסוע ולראות משחקים בבונדסליגה
 
הבונדסליגה הינה הליגה הבכירה של גרמניה, במשך עשרות שנים הליגה הגרמנית נמנית כאחת מארבעת הליגות הבכירות והאיכותיות באירופה ( ספרד, איטליה, אנגליה וגרמניה ). האצטדיונים גדולים ומלאים עד אפס מקום, תרבות ואיכות הצפייה באצטדיונים גבוהה מאוד, רמת הכדורגל גבוהה- כדורגל מהיר עם הרבה שערים, האווירה מחשמלת וקבוצות רבות משחקות במפעלים האירופים השונים ומגיעות לשלבים המכריעים.
הכדורגל הגרמני בישראל זוכה לאהדה רבה, בעיקר בקרב שכבת הגיל הוותיקה יותר, אוהדי כדורגל בשנות ה-40, ה-50 וה-60 לחייהם. יתרה מכך, אפילו קמו מספר מועדוני מעריצים של קבוצות גרמניות בישראל ובאמצעות הפורומים הם מנהלים את הקשר. באיירן מינכן כמובן הינה הקבוצה האהודה ביותר אך קבוצות נוספות פופולאריות בישראל: בורוסיה דורטמונד, בורוסיה מנשגלדבך, פ.צ קלן, נירנברג, שטוטגרט, שאלקה, המבורג, ועוד.
בכל שנה, נוסעים אלפי ישראלים לצפות במשחקים ורוכשים כרטיסים ליגה גרמנית, או חבילות ספורט ליגה גרמנית הכוללות: טיסה, מלון במיקום טוב וכרטיסים למשחק במקומות טובים. הקרבה היחסית לישראל (3 שעות טיסה מישראל), מחירי הטיסות, החבילות האטרקטיביות והיכולת לצפות במשחקים של קבוצות בכירות- כדורגל ברמה גבוהה הופך את הליגה הגרמנית ליעד מבוקש בקרב חובבי הכדורגל הישראליים.
חברת 'גולאסו' מתמחה במכירת כרטיסים לכדורגל ליגה גרמנית, כמו גם שאר הליגות הבכירות באירופה. שתי הקבוצות המבוקשות ביותר עבור הקהל הישראלי הינן באיירן מינכן ובורוסיה דורטמונד:
באיירן מינכן- אלופת גרמניה בשבע השנים האחרונות ומחזיקת שיא האליפויות במדינה ( 29 נכון לשנת 2019). משחקת באחד האצטדיונים המפורסמים בעולם- 'אליאנץ ארנה'. במגרש ישנם 75,000 מקומות ישיבה וכל משחק ביתי של הקבוצה הוא sold-out. האווירה במגרש מחשמלת והקבוצה מתחרה בכל שנה בשלבים הגבוהים ביותר של ליגת האלופות. כל מי שרוצה לחוות משחק כדורגל אירופאי ברמה הגבוהה ביותר עם "כל החבילה" ( אווירה, שערים, קהל, דוכני מזון, מוזיאון של קבוצה, השחקנים המובילים באירופה ועוד ) מוזמן לפנות לחברת 'גולאסו' עוד היום ולהזמין כרטיסים.
בורוסיה דורטמונד- ה'נמסיס' של באיירן. בשני העשורים האחרונים דורטמונד מהווה את המתחרה העיקשת והראשית של באיירן להתמודד על תואר האלופה המקומית. עם 8 תארי אליפות ו-8 סגניות דורטמונד גם מהווה קבוצה חזקה ומשפיעה במפעל ליגת האלופות. האצטדיון שלה יחד עם האוהדים הססגוניים, מהוווה את אחד המבצרים החזקים של הכדורגל האירופאי. האוהדים הצהובים-שחורים ממלאים את ה-"זיגנאל אידונה פארק" בכל משחק. 81,000 אוהדים פנאטיים, אך תרבותיים מייצרים אווירה יוצאת דופן ולא שגרתית בכדורגל הגרמני,  כשהיציע מאחורי השער "הקיר הצהוב" הוא אולי מהמפורסמים בעולם.רוצים לקחת חלק בחוויית כדורגל עוצמתית ? חבילות ספורט לליגה הגרמנית זמינות לכם באתר של חברת 'גולאסו'. נציגי החברה ישמחו לסייע לכם במציאת החבילה המתאימה, כזו שתתאים לצרכים ולרצונות שלכם. אתם מוזמנים לפנות אלינו בטלפון 077-500-1343 או במייל.