חבילות לגמר ליגת האלופות

26 במאי 1999, אצטדיון ה"קאמפ נו" שבברצלונה:
גמר ליגת האלופות בין באיירן מינכן למנצ'סטר יונייטד. בדקה ה-91, רגע לפני שבאיירן מנצחת את המשחק, יונייטד מצליחה להשוות והיה נראה כי הקבוצות הולכות להארכה, אלא שכדור קרן בדקה ה-93 של בקאהם, כשהשופט כבר עם המשרוקית בפה, פגע בראשו של טרי שרינגאהם והוסט לרגלו של סולשיאר שדחק את הכדור לשער, 2-1 היסטורי והיסטרי.
אין חובב כדורגל בגיל המתאים שלא זכור לו הרגע הזה: הטירוף של השחקנים על המגרש, הבכי של השחקנים הגרמנים, השדרנים שמאבדים את קולם והריגוש שבגללו המשחק הזה מושך מיליארדים ברחבי העולם.
באותם ימים, לא הרבה ישראלים יכלו לחוות את המשחק מהיציע ולהשיג כרטיסים לגמר ליגת האלופות, מצב זה השתנה ובעשור האחרון אנו עדים לעלייה משמעותית בנוכחות של הישראלים במשחקי ליגת האלופות ובעיקר בגמר. בשנים האחרונות למעלה מ-2500 ישראלים מגיעים וצופים בגמר וניתן לראות לא מעט דגלי ישראל מעטרים את יציעי האוהדים. כיום, חברות תיירות בישראל מציעות חבילות לגמר ליגת האלופות, החבילות מציעות "פתרון 360", הכולל טיסה, מלון טוב וכרטיס לגמר. חברת 'גולאסו' הינה אחת החברות המובילות בתחום ובכל שנה מטיסה אלפי אנשים מישראל למשחקי ליגת האלופות ועוד מאות אנשים למשחק הגמר.
מתי גמר ליגת האלופות ?
בכל שנה, באזור חודש מאי, אופ"א קובעת את מיקום הגמר שנתיים קדימה. ב-24 למאי 2018 נקבע כי גמר ליגת האלופות של שנת 2020 ייערך באצטדיון "אטאטורק" שבאיסטנבול. האצטדיון הלאומי של תורכיה, המונה כ-80,000 מקומות ישיבה אירח את הגמר המפורסם בשנת 2005 בו ליברפול חזרה מפיגור 3-0 נגד מילאן האיטלקית וניצחה בדו קרב הפנדלים באחד הגמרים המרתקים בהיסטוריה של המפעל. הגמר ייערך ביום שבת, 30 במאי 2020 בשעה 20:45. היעד הקרוב והיכרות של הישראלים עם הבירה התורכית, איסטנבול,  יביא לנהירה של חובבי הכדורגל מישראל אל משחק הגמר, ללא קשר לזהות הקבוצות שתשחקנה בו.
 
רוצים כרטיס לגמר ליגת האלופות 2020 ? רוצים להיות חלק מהחוויה ולצרוב זיכרון לכל החיים ?
חבילות לגמר ליגת אלופות 2020 ניתן להזמין דרך חברת 'גולאסו', אתם מוזמנים לפנות אלינו בטלפון 077-500-1343 או במייל.