שאלות ותשובות

לוחות משחקי הכדורגל השונים ברחבי העולם נקבעים בתחילת חודש יולי במרבית המקרים. כתוצאה מכך, ישנם מרכיבים שונים אשר עתידים להשפיע על לוח המשחקים. חברת גולאסו מוכרת כרטיסים לאירועי ספורט ומשתדלת ככל יכולתה לספק לקהל לקוחותיה מידע מהימן אודות מועדי המשחקים העדכניים ביותר. יחד עם זאת, אנו ממליצים לקהל לקוחותינו להיכנס ולבדוק את מועדי המשחקים הסופיים כשמונה ימים לפני מועד המשחק באתרי האינטרנט הרשמיים של הקבוצות, אתרי ההתאחדות לכדורגל ואתרי הספורט השונים. חשוב לציין כי, על אחריות הלקוח לעקוב אחר הפרסומים של מועדי האירוע במטרה שלא תיווצרנה סיטואציה בה הלקוח יחמיץ אירוע הספורט עקב שינוי שנגרם.
קיימת אפשרות ביטול יחסי לאחר ביצוע העסקה. אפשרות הביטול הטובה והנוחה ביותר עבור הלקוחות תתבסס על חוק הגנת הצרכן הישראלי עד 14 ימים מרגע ביצוע העסקה וכל עוד לא חלפו שבעה ימי עסקים לפני מועד היציאה. גם ביטול זה כרוך בעלות של 100 ש"ח לכל אחד ממרכיבי החבילה, כל עוד לא צויין אחרת.
יש להדגיש כי חברות תעופה אשר אין להם נציגות בגבולות מדינת ישראל - לא מכירים בחוק הגנת הצרכן הישראלי. לרוב מדובר בחברות 'לואו-קוסט'. דוגמת ריאן אייר, וויז איר ואיזי ג'ט. במקרים מסוג זה, ההזמנה של הטיסות בדמי ביטול מלאים מרגע התשלום.
חבילת הספורט כוללת: טיסות הלוך ושוב ליעד בו מתקיים המשחק, לינה בבית המלון וכרטיסים לאירוע הספורט בהתאם לרכישת הלקוח. חשוב לציין כי, חבילות הספורט משתנות בהתאם לבקשותיו הספציפיות של כל לקוח (סוג המלון, מיקום הישיבה באצטדיון וכדומה).
מכירת הכרטיסים בעולם מתחלקת לשתי קטגוריות : שוק ראשוני ומשני. חברת גולאסו פועלת בשוק הכרטיסים המשני. אנו רוכשים כרטיסים לאירועי ספורט אטרקטיביים ומשלמים מחיר גבוה יותר מהמחיר הנקוב שרשום על הכרטיס. כתוצאה מכך, לקוחותינו מקבלים כרטיס שהערך הרשום עליו נמוך יותר מהמחיר שלקוחותינו משלמים. יחד עם זאת, חברתנו משקיעה את מירב מאמציה לספק את הכרטיסים הללו במחירים התחרותיים ביותר בשוק.
אכן כן. עם כניסתכם אל בית המלון, באחריות הלקוחות לעדכן את נציגי השירות במלון כי אתם עתידים לקבל מעטפה. שימו לב, בית המלון יהיה מחויב לחתום על המעטפה שקיבל. לכן, במידה ונציגי המלון יודיעו כי אין באפשרותם לחתום, תידרשו לתאם מול ספק הכרטיסים היכן תתבצע העברת הכרטיסים.
רובן המכריע של החבילות הקיימות באתר שלנו מציעות - טיסה, לינה וכניסה לאירוע ספורט אחד. אך יחד עם זאת, קיימות חבילות המשלבות מספר אירועים במקביל. חשוב לציין, במידה ונציגינו לא הציעו חבילת ספורט משולבת, אך קהל לקוחותינו מביע התעניינות בחבילה משולבת, וזמני השהות ביעד מאפשרים כניסה למספר נוסף של אירועים, חברתנו תשקיע את מירב מאמציה לאפשר ללקוחותיה ליהנות מאירוע נוסף הכרוך בתוספת תשלום.
חברתנו מתמחה בהרכבת חבילות שכוללות טיסה, מלון וכרטיס כניסה לרוב האירועים.
יחד עם זה, אנחנו מאפשרים מכירת כרטיסים בלבד. אך יש להדגיש כי ביחס לחבילות המאוד אטרקטיביות שאנחנו שואפים לספק. מכירת כרטיסים בלבד תהיה יקרה משמעותית מהערך הנקוב של הכרטיס ולא תהיה משתלמת ביחס לחבילות המופצות באתר החברה.
כן. חברת גולאסו מתחייבת להשיג לפחות זוג כרטיסים צמודים האחד לשני, כל זאת במידה וחבילת הספורט נרכשה במקביל. יתרה מכך, במידה וקיימת דרישה למספר רב יותר של מקומות צמודים, נציגינו ישקיעו את מירב מאמציהם על מנת להבטיח לקהל לקוחותינו לשבת יחד בקבוצות גדולות יותר.
חשוב לציין כי, יש באפשרותנו להתחייב אך ורק לשני מקומות צמודים. ישיבה בצמדים - הגדרה: ישיבה בזוגות דהיינו מרחק נגיעה- 1. עד הפרש של חמישה כסאות באותה השורה 2. אחד מעל השני 3. אחד צמוד לשני באלכסון או בהפרש שיגיע לעד חמישה מושבים בשורה מעל.
לקוח יושב לפי בחירתו הספציפית. לכל אחד מהאצטדיונים השונים קיימת מפה המחלקת את יציעי האצטדיון השונים למספר קטגוריות סימון שונות. כל קטגוריה מבדלת עצמה מהאחרת באמצעות שני מרכיבים עיקריים : טריטוריית מיקום הישיבה ובמחיר. קטגוריות אלו מאפשרות ללקוחותינו השונים לבחור את מקום הישיבה הספציפי ממנו הם מעוניינים לראות את אירוע הספורט.
במקרה והמשחק אליו עתיד הלקוח להגיע נדחה או הופסק, ללקוח יסופקו 2 חלופות:
1 -  החזר כספי מלא עבור כרטיס הכניסה למשחק לאירוע.
2 - כרטיס חלופי לאירוע ספורט אחר שעתיד להתקיים ביעד אליו טס הלקוח ובזמנים בהם הלקוח עתיד לשהות ביעד.
יש להדגיש, הלקוח לא יקבל החזר על החבילה הכוללת (טיסה + מלון).  חשוב להבהיר כי אין באפשרותה של חברתנו להתחייב על החזר כספי בגין מקרים מסיבת כוח עליון, קרי: (שביתת חברות תעופה, צוות קרקע של נמלי תעופה, צוות אוויר, נזקי טבע, דחיית טיסות, אירוע טרור, דחיית משחק מחוץ למועד החבילה, שביתת שחקנים, מגבלות מזג האוויר). אין הדבר מחייב את חברת 'גולאסו' למתן פיצוי או החזר כספי כלשהו ללקוח.
יחושב הסכום לפי מטבע מקומי במדינה בה יתקיים האירוע, אך החיוב יבוצע על סמך שער המחאות גבוה מיום העסקה בשקל ישראלי.
התשובה לכך משתנה בהתאם ליעד אליו נרכשה חבילת הספורט ובהתאם למגרש הכדורגל אליו אתם עתידים להגיע. ברמה הבסיסית קיימת אפשרות לקבל את הכרטיסים בארץ או בחו"ל. כרטיסי המשחק יתקבלו לכל המאוחר עד בוקר האירוע.
אופן קבלת הכרטיסים משתנה בהתאם למועדוני הכדורגל השונים:
באיטליה כרטיסים לרוב יתקבלו באמצעות קובץ PDF למייל, כאשר על כרטיסי המשחק יוטבעו שמות הנוסעים ועל מנת להיכנס למגרש עצמו יאלצו הלקוחות להגיע עם דרכון מזהה.
בגרמניה כרטיסים יתקבלו באמצעות קובץ PDF למייל. גם בגרמניה על כרטיסי המשחק יוטבעו שמות הנוסעים, אך אין חובה להגיע עם דרכון.
בספרד הכרטיסים מתקבלים באופן שונה על ידי כל אחד ממועדוני הכדורגל. מועדון הכדורגל של ברצלונה מעביר כרטיסים בקובץ PDF למייל. גם שם חלה חובה להיכנס למגרש עם דרכון. גם באתלטיקו מדריד הכרטיסים מתקבלים באמצעות קובץ PDF למייל או באמצעות קישור לארנק הדיגיטלי. במועדון הכדורגל של ריאל מדריד כרטיסי המשחק מתקבלים למייל וניתן להוריד אותם באמצעות קישור לארנק הדיגיטלי. 
באנגליה יש חלוקה בין המועדונים וגם שם כרטיסים מתקבלים או באמצעות קובץ PDF למייל או באמצעות קישור להורדת כרטיסים לארנק הדיגיטלי.
כרטיסי לאירועי היורו / מונדיאל מתקבלים באמצעות קישור לאפליקצייה של התחרות.
המידע המצויין כאן נכון ליום 01/10/2023 ויכול להשתנות בהתאם להחלטות המועדונים השונים. 
חשוב לציין כי קיימים מקרים בהם קהל לקוחותינו לא יקבלו את כרטיסי המשחק בפורמט שציינו, אלא באמצעות מנוי מגנטי. במקרה שכזה על קהל לקוחותינו מוטלת האחריות לשמור על הכרטיס המגנטי ולהחזיר אותו למקור ללא פגע. במקרה של אובדן, יחויב הלקוח בעמלות הכרוכות בהנפקת כרטיס חדש. האם יש צורך לומר כי, אנשים רבים משקיעים כסף רב בעת הזמנת כרטיסים למשחקים בחו"ל והם חוששים האם יקבלו את הכרטיסים. אנחנו פועלים להביא את הכרטיסים לארץ במטרה למנוע מבוכות, אך לשם כך נדרשת הרשמה מוקדמת!
ראשית, אנו עושים את מירב המאמצים לסייע במקרים האלו. במידה ונחשפתם לאירוע ספורט אליו תרצו להגיע ללא ידיעה מוקדמת - רכישת הכרטיס לאירוע מותנית בזמינות הכרטיסים וביכולת לספק אותם.