מילאנו

חבילות ספורט מילאנו

העיר מילאנו היא העיר השנייה בגודלה באיטליה לאחר רומא, והעיר הראשית בצפון איטליה. מילאנו נמצאת במישור לומברדיה, שהוא האזור המאוכלס ביותר באיטליה, מילאנו היא גם בבירת המחוז.   מספר תושביה על 1.3 מיליון. באזור העירוני סביבה מתגוררים כ-4.5 מיליון איש, ובאזור המטרופוליטני המורחב - 7.5 מיליון איש (המטרופולין הרביעי בגודלו באירופה, אחרי לונדון, פריז וחבל הרוהר).

מילאנו היא מרכז תחבורתי חשוב; היא מהווה שער לצרפת, לשווייץ ולהרי האלפים. כמו כן, היא מהווה מרכז אופנה ותרבות חשוב באיטליה ובאירופה כולה.
כמו כן במילאנו משחקות הקבוצות : מילאן , ואינטר מילאן.
לחבילות בעיר

וידאו

אטרקציות מומלצות

הדואומו של מילאנו:
הגעה: הדואמו נמצא ב Piazza del Doumo, בתחנת Duomo של הרכבת התחתית mm1/3 (הקו האדום). העלייה לגג נעשית מחוץ לבנין, מצידו הצפוני.
תיאור:ליבה של העיר יושבת הפנינה הבלתי מעוררת שלה הדומאומו, הקתדראלה המרכזית של מילאנו. יש מי שטוענים שהדואומו של מילאנו הוא המפואר מבין הכנסיות הגותיות באיטליה.

בית האופרה לה סקאלה
כתובת:Largo Ghiringhelli 1
תיאור:הוא בית האופרה המוכר בעולם, למרות שיכול להיות שלא תדעו את זה עליו ממבט מבחוץ. המבנה החיצוני פשוט למדי, אבל התמונה מבפנים שונה לגמרי.

"הסעודה האחרונה"
כתובת: Piazza Santa Maria delle Grazie 2
תיאור:הזדמנות שלכם לראות מקרוב את אחת מיצירות האומנות הידועות בעולם (הסעודה האחרונה של דה וינצ`י) בציור ניתן לראות את ישו בעת סעודת סדר פסח.


 קניות בריבוע הזהב 
כתובת:Quadrilatero d`Oro
תיאור: מילאנו ידוע כבירת האופנה , לכן מרכזי הקניות הם חלק נכבד ממנה , גו'צ' דלצ'ה וגבנה הם רק חלק מחניות היוקרה שתפגשו שם, אך גם אם לא תרצו לבזבז את כספכם המקום הוא מקום מרשים לטייל בו במהלך היום.

חיי לילה במילאנו
חיי הלילה במילאנו הם קללים קלאסים ואופנתיים 
חלקם יקרים חלקןם פחות אך מה שבטוח מהנים.

 

מסעדות מומלצות

Albric
כתובת:Via Albricci, 3
תיאור:מסעדה מתמחה בדגים ופירות ים, אבל תמצאו כאן גם מנות בשריות ומנות איטלקיות קלאסיות. 
המקום מקרוב מאוד לדואומו.


Boeucc​
כתובת:Piazza Belgioioso, 2
תיאור: המסעדה בעלת הוותק של כ300 שנים היא המסעדה הוותיקה ביותר במילאנו, האוכל מוגדר כאיטלקי עם מבט מאמץ אל שאר העולם.מומולץ


Speak easy 
כתובת:Via Castelfidardo, 7
תיאור:מסעדה מקסיקנית עם אווירה נינוחה ולא פורמאלית מדי, הממוקמת בשכונת בררה המסעירה. האוכל הוא מגוון, עם השפעות אמריקניות וספרדיות, תוך הקפדה על שמירת המטבח המקסיקני.

Ta Hua  
כתובת: Via Fara, 10
תיאור: יש שיגידו שהיא המסעדה הסינית הטובה בעיר, למרות ואולי בגלל האווירה הנינוחה והפשוטה שבה. ממוקמת לי התחנה המרכזית לכן היא אטרקטיבית עוד יותר.

 Falafel House
כתבות:Viale Misurata, 19 Milan
תיאור:מסעדה ים תיכונית כשרה שבא תוכלו למצוא בין היתר-פלאפל, שווארמה , וחומוס. מומלץ לשומרי הכשרות שבינכם.