מדריד

חבילות ספורט מדריד

 עיר הבירה של ספרד ומקום המיצאותו והימקמו של המלך (ראש המדינה), הממשלה, הפרלמנט ובית המשפט העליון. בעיר כ-3.2 מיליון תושבים, ובכך מדריד היא העיר הגדולה בספרד. בשטח העיר רבתי מתגוררים כ-6 מיליון תושבים. בגובה 667 מטר מעל פני הים זוהי עיר הבירה הגבוהה במכל הערים באיחוד האירופי, ועיר הבירה השנייה בגובהה באירופה, אחרי בירת אנדורה, אנדורה לה ולה.

מדריד הייתה בין חמש המועמדות הסופיות לארח את אולימפיאדת 2012, אולם לונדון נבחרה לבסוף כמארחת. מדריד הגישה מועמדותה לארח את אולימפיאדת 2016, אך לא זכתה.
לחבילות בעיר

וידאו

אטרקציות מומלצות

מוזיאון פראדו
כתובת: Calle Ruiz de Alarcón 23
תיאור:המוזיאון נבנה לפני למעלה מ-200 שנה ומציג יצירות מארמונות מלכי ספרד מהמאה ה-16 ואילך. תוכלו לראות בו 6,000 ציורים 

כיכר מאיור 
כתובת:Calle de Atocha
תיאורהכיכר נבנתה בשנת 1619 על ידי פיליפ ה-3, שפסל דמותו, ניצב במרכזה של הכיכר עד היום. בעבר נערכו בכיכר הזו מלחמות שוורים, הוצאות להורג וטקסי קבלת פנים . סביב הכיכר תוכלו למצוא מסעדות ובארים.

ארמון המלוכה של מדריד 
כתובת:כתובת:Calle De Bailen
תיאור:המבנה הלבן והמרשים  שנמצא ממש על כיכר דה אוריינטה ,הוא ארמון המלוכה של מדריד. הארמון בנוי בסגנון ניאו-קלאסי ומכיל 2800 חדרים. הכניסה אל הארמון נעשית דרך חזיתו הדרומית של המבנה, שבסמוך לו חצר גדולה ויפהפיה.  במהלך הסיור ניתן לראות את החדרים המושקעים, את יצירות האמנות שפזורות בכל הארמון, 

המוזיאון הלאומי לאמנות ריניה סופיה
כתובת:Calle Santa Isabel 52
תיאור:המוזיאון השלישי בגודלו במדריד, במוזיאון מוצגים אומנות מהמאה ה 20 וכוללת שלל עבודות אומנות בין האומנים נמצא את:סאלבדור דאלי, חואן גריס, חואן מירו ופאבלו פיקאסו.

גן החיות והאקוואריום של מדריד 
כתובת:Casa de Campo
תיאור:גן החיות הזהמתאים לטיול משפחתי והוא פתרון ליום שלם במידה ונסעתם עם ילדיכם. מלבד מבחר של חיות יבשתיות רבות, תוכלו למצוא גם בגן אקווריום ענק עם שלל דגים. 

חיי הלילה במדריד
מדריד בירת ספרד ידוע בבילויים מהנים בעיר באתר זה תוכלו לראות את מקבץ המועדונים,פאבים וברים בעיר.

מסעדות מומלצות