אמסטרדם

חבילות ספורט אמסטרדם

אמסטרדם היא עיר הבירה של הולנד. אמסטרדם הינה העיר הגדולה ביותר במדינה וכמו כן המרכז הפיננסי, והתרבותי של המדינה. מתגוררים באמסטרדם 802,938 תושבים בגבולות העיר, ו-1,560,414 במטרופולין כולו.

אמסטרדם נוסדה ככפר דייגים קטן בסוף המאה ה-12. במהלך המאה ה-17 הפכה לאחד ממרכזי המסחר החשובים ביותר בעולם. במהלך המאה ה-19 והמאה ה-20 העיר התרחבה במידה משמעותית כאשר נבנו שכונות חדשות רבות ופרברים רבים בסגנון מודרני. רובע התעלות של העיר, אשר נבנה במהלך המאה ה-17, נבחר בשנת 2010 לאתר מורשת עולמית על ידי ארגון אונסק"ו.
 
לחבילות בעיר

וידאו

אטרקציות מומלצות

בית אנה פרנק
כתובת:Prinsengracht 267
תיאור: הבית בו גדלה והסתתרה אנה פרנק במהלך השואה ,מומלץ להזמין מקום מראש באתר כדי להמנע מתורים ארוכים.

מוזיאון ואן גוך
כתובת: Paulus Potterstraat 7
תיאור:אחד המוזיאונים המומלצים באמסטרדם מוקדש דווקא לאמן הולנדי מפורסם שהאמין שהוא לא מוצלח וכל דבר שהוא עושה הופך לכישלון מוחלט, אמן שמכר בכל חייו תמונה אחת בלבד.

כיכר דאם
כתובת: dam,amsterdam
תיאור:הכיכר המרכזית של אמסטרדם הכוללת שלל חניות ופעיליות ומעדונים וכמובן מוזיאון השעווה מדם טוסו


סיור במפעל הייניקן
כתובת:Stadhouderskade 78
תיאור: הסיור במפעל היינקן מאפשר לכל חובבי הבירה והמותג בפרט להכיר מקרוב את תהליך היצור לאורך השנים של מפעל היינקן כמו כן ניתן לעשות במקום שלל מזכרות יפות.

שייט בתעלות אמסטרדם-שייט בתעלות של אמסטרדם זו הדרך הטובה ביותר להכיר את העיר ולספוג את תרבותה ואת הארכיטקורה שלה..ישנן בכל איזור נקודות עליה לסיפון.

חיי הלילה באמסטרדם:
תיאור: אמסטרדם ידועה בחיי הלילה הסוערים שלה אך בו זמנית מתאימה לכל הגילאים הכינסו וחפשו את הבילוי המועדף עליכם.
 

מסעדות מומלצות

Proef
כתובת: Gosschalklaan 12
מטבח הולנדי מודרני -כשנכנסים למסעדת 'פרוף', שמים לב מיד להקפדה על כל אחד ואחד מהפרטים, החל מהאסתטיקה של עיצוב האוכל על הצלחת, דרך העיצוב הפסיכודלי של החלל ועד השימוש בירקות אורגנים ועונתיים בלבד.


Haesje Claes
כתובת:Spuistraat 275
תיאור:לצד המטבחים המודרנים, ברחבי אמסטרדם פזורים גם שורה של מטבחים הולנדים קלאסים, כשבראש ניצבת מסעדת "האסייה קלאס" שבמרכז העיר. המסעדה, הנחשבת למוסד וותיק באמסטרדם.


פלאפל מעוז
כתובת:Leidsestraat 85,Amsterdam
תיאור:אחד מחמשת הסניפים שיש באמסטרדם לרשת הישראלית שפתחה סניפים בארה"ב, אוסטרליה, ספרד, גרמניה, צרפת ואנגליה. (כשר,צמחוני)


Yamazato
כתובת:Ferdinand Bolstraat 333
תיאור:מסעדה יפנית נהדרת ויקרה.מנות מוקפדות ומשובחות שזיכו את המסעדה בכוכב מישלן.

Mamouche
כתובת:Quelijnstraat 104
תיאור:קוסקוס מעולה, סלט עגבניות וקוקי סן ז'ק ואפילו סנדוויץ' תוניסאי מוגש במקום. האווירה נהדרת ומתאימה גם לבילוי רומנטי.