שאלות ותשובות

לוחות משחקי הכדורגל השונים ברחבי העולם נקבעים בתחילת חודש יולי במרבית המקרים. כתוצאה מכך, ישנם מרכיבים שונים אשר עתידים להשפיע על לוח המשחקים. חברת גולאסו מוכרת כרטיסים לאירועי ספורט ומשתדלת ככל יכולתה לספק לקהל לקוחותיה מידע מהימן אודות מועדי המשחקים העדכניים ביותר. יחד עם זאת, אנו ממליצים לקהל לקוחותינו להיכנס ולבדוק את מועדי המשחקים הסופיים כשמונה ימים לפני מועד המשחק באתרי האינטרנט הרשמיים של הקבוצות, אתרי ההתאחדות לכדורגל ואתרי הספורט השונים. חשוב לציין כי, על אחריות הלקוח לעקוב אחר הפרסומים של מועדי האירוע במטרה שלא תיווצרנה סיטואציה בה הלקוח יחמיץ אירוע הספורט עקב שינוי שנגרם.
חבילת הספורט כוללת: טיסות הלוך ושוב ליעד בו מתקיים המשחק, לינה בבית המלון וכרטיסים לאירוע הספורט בהתאם לרכישת הלקוח. חשוב לציין כי, חבילות הספורט משתנות בהתאם לבקשותיו הספציפיות של כל לקוח (סוג המלון, מיקום הישיבה באצטדיון וכדומה).
מכירת הכרטיסים בעולם מתחלקת לשתי קטגוריות : שוק ראשוני ומשני. חברת גולאסו פועלת בשוק הכרטיסים המשני. אנו רוכשים כרטיסים לאירועי ספורט אטרקטיביים ומשלמים מחיר גבוה יותר מהמחיר הנקוב שרשום על הכרטיס. כתוצאה מכך, לקוחותינו מקבלים כרטיס שהערך הרשום עליו נמוך יותר מהמחיר שלקוחותינו משלמים. יחד עם זאת, חברתנו משקיעה את מירב מאמציה לספק את הכרטיסים הללו במחירים התחרותיים ביותר בשוק.
כן. ניתן להזמין כרטיסים עוד בטרם ביצעתם הזמנה של בית מלון. חשוב לציין כי, במידה ורכשתם את הכרטיסים מחוץ לטווח הזמנים המותנה (עד חודש לפני מועד האירוע), תיאלצו להעביר לנו את פרטי בית המלון או הכתובת בה תשהו עד 10 ימים לפני מועד האירוע על מנת שהשליח יעביר את הכרטיסים ליעד במהרה.
אכן כן. עם כניסתכם אל בית המלון, באחריות הלקוחות לעדכן את נציגי השירות במלון כי אתם עתידים לקבל מעטפה. שימו לב, בית המלון יהיה מחויב לחתום על המעטפה שקיבל. לכן, במידה ונציגי המלון יודיעו כי אין באפשרותם לחתום, תידרשו לתאם מול ספק הכרטיסים היכן תתבצע העברת הכרטיסים.
רובן המכריע של החבילות הקיימות באתר שלנו מציעות - טיסה, לינה וכניסה לאירוע ספורט אחד. אך יחד עם זאת, קיימות חבילות המשלבות מספר אירועים במקביל. חשוב לציין, במידה ונציגינו לא הציעו חבילת ספורט משולבת, אך קהל לקוחותינו מביע התעניינות בחבילה משולבת, וזמני השהות ביעד מאפשרים כניסה למספר נוסף של אירועים, חברתנו תשקיע את מירב מאמציה לאפשר ללקוחותיה ליהנות מאירוע נוסף הכרוך בתוספת תשלום.
כן, ניתן להזמין רק כרטיסים לכל אירוע ספורט בו אתם חפצים בתנאי שהמשחק המבוקש אינו מופיע כחבילה קיימת באתר וחברתנו משכילה לעשות זאת. יחד עם זאת, קיימות מספר אופציות לקבלת הכרטיסים לאחר אישור ההזמנה: 1. קבלת הכרטיסים בארץ - ע"י משלוח בינלאומי\\\\קובץ PDF (כרטיס כניסה אלקטרוני). 2. קבלת הכרטיסים בבית המלון - ליידע את נציגי השירות את שם בית המלון בו אתם עתידים לשהות - למקום יגיע נציג הספק לטובת מסירת כרטיסי המשחק לקבלת בית המלון\\\\ללקוח באופן ישיר. 3. משיכת הכרטיסים מקופות האיצטדיון - אופציית משיכת הכרטיסים בקופות האיצטדיון - ע"י קבלת אסמכתא באימייל על הזכאות לכרטיס, הצגת האסמכתא + תעודה מזהה בקופות האיצטדיון שלאחריו נציגת השירות תעביר אליכם את כרטיסי המשחק בפועל.
כן. חברת גולאסו מתחייבת להשיג לפחות זוג כרטיסים צמודים האחד לשני, כל זאת במידה וחבילת הספורט נרכשה במקביל. יתרה מכך, במידה וקיימת דרישה למספר רב יותר של מקומות צמודים, נציגינו ישקיעו את מירב מאמציהם על מנת להבטיח לקהל לקוחותינו לשבת יחד בקבוצות גדולות יותר. אך, חשוב לציין כי, יש באפשרותנו להתחייב אך ורק לשני מקומות צמודים. ישיבה בצמדים - הגדרה: ישיבה בזוגות דהיינו מרחק נגיעה- 1. עד הפרש של שלושה כסאות באותה השורה 2. אחד מעל השני 3. אחד צמוד לשני באלכסון או בהפרש של מושב או שניים בשורה מעל.
לקוח יושב לפי בחירתו הספציפית. לכל אחד מהאצטדיונים השונים קיימת מפה המחלקת את יציעי האצטדיון השונים למספר קטגוריות סימון שונות. כל קטגוריה מבדלת עצמה מהאחרת באמצעות שני מרכיבים עיקריים : טריטוריית מיקום הישיבה ובמחיר. קטגוריות אלו מאפשרות ללקוחותינו השונים לבחור את מקום הישיבה הספציפי ממנו הם מעוניינים לראות את אירוע הספורט.
במקרה והמשחק אליו עתיד הלקוח להגיע נדחה או הופסק, הלקוח יקבל החזר כרטיס חלופי. אך מנגד, הלקוח לא יקבל החזר על החבילה הכוללת (טיסה + מלון). חשוב להבין כי, אין באפשרותה של חברתנו להתחייב על החזר כספי בגין מקרים מסיבת כוח עליון, קרי: (שביתת חברות תעופה, צוות קרקע של נמלי תעופה, צוות אוויר, נזקי טבע, דחיית טיסות, אירוע טרור, דחיית משחק מחוץ למועד החבילה, שביתת שחקנים, מגבלות מזג האוויר). אין הדבר מחייב את חברת 'גולאסו' למתן פיצוי או החזר כספי כלשהו ללקוח.
יחושב הסכום לפי מטבע מקומי במדינה בה יתקיים האירוע, אך החיוב יבוצע על סמך שער המחאות גבוה מיום העסקה.
התשובה לכך משתנה בהתאם למועד רכישת החבילה ומיקום אירוע הספורט אליו אתם עתידים להגיע. ברמה הבסיסית קיימת אפשרות לקבל את הכרטיסים בארץ או בחו"ל. על מנת לקבל את הכרטיסים בארץ, מחויב הלקוח להזמין את חבילת הספורט לפחות כחודש לפני תאריך האירוע המקורי. במידה והלקוח לא רכש את הכרטיסים בלוח הזמנים המותנה, יהיה באפשרותו לקבל את הכרטיסים באצטדיון / בבית המלון או בתיאום מלא מול ספק הכרטיסים ביעד. בכל סיטואציה, עם תום רכישת החבילה או כרטיס הכניסה, תעדכן חברת גולאסו את קהל לקוחותיה היכן יתקבלו הכרטיסים. חשוב לציין כי, קיימים מקרים בהם קהל לקוחותינו לא יקבלו כרטיס נייר למשחק, אלא מנוי מגנטי. במקרה שכזה על קהל לקוחותינו מוטלת האחריות לשמור על הכרטיס המגנטי ולהחזיר אותו למקור ללא פגע. במקרה של אובדן, יחויב הלקוח בעמלות הכרוכות בהנפקת כרטיס חדש. האם יש צורך לומר כי, אנשים רבים משקיעים כסף רב בעת הזמנת כרטיסים למשחקים בחו"ל והם חוששים האם יקבלו את הכרטיסים. אנחנו פועלים להביא את הכרטיסים לארץ במטרה למנוע מבוכות, אך לשם כך נדרשת הרשמה מוקדמת!
ראשית, אנו עושים את מירב המאמצים לסייע במקרים האלו. במידה ונחשפתם לאירוע ספורט אליו תרצו להגיע ללא ידיעה מוקדמת - רכישת הכרטיס לאירוע מותנית בזמינות הכרטיסים וביכולת לספק אותם.