< חזרה לכל המאמרים

למה להזמין למונדיאל כרטיסים מגולאסו

למה להזמין למונדיאל כרטיסים מגולאסו
 
החל מחודש דצמבר שנת 2022 יתחילו משחקי המונדיאל בקטאר וייערכו במשך כחודש עד לאירוע הגמר. כמו תמיד, גם הפעם המונדיאל מעורר תשומת לב רבה ולמרות שעוד נותרו כמה חודשים טובים עד לפתיחה בהחלט הגיע הזמן להתחיל ולהתכונן מבחינת כרטיסים, טיסות, מלונות וכדומה. יתר על כן, מכיוון שהמונדיאל עומד להיערך במדינה ערבית השוכנת במפרץ הפרסי, הפעם רמת העניין וגם האתגר לחובבי הכדורגל הישראלים גבוהה יותר.
 
מסיבות אלו ונוספות חשוב להזמין למונדיאל כרטיסים מחברה ותיקה, רצינית ומקצועית כמו גולאסו, ובשורות הבאות נסביר בדיוק מדוע:
 
זוהי הפעם הראשונה שהמונדיאל נערך במדינה ערבית, ולמרות שהבחירה הייתה מלווה בשערורייה לא קטנה עקב טענות לשוחד, אנו בטוחים שהקטארים – שלא חסר להם כסף – יעשו עבודה מצוינת. יחד עם זאת, עדיין קיימות מורכבויות שצריך להיערך אליהן בצורה נכונה. לדוגמא, בימים אלו עדיין ישנה אזהרת מסע לטיסה לקטאר. אין הדבר מונע את הכניסה של ישראלים לקטאר, ויכול מאוד להיות שהאזהרה תוסר לקראת המונדיאל, אך לעולם אין לדעת. לכן, חשוב מאוד שהזמנת כרטיסים למשחקי המונדיאל בקטאר תיעשה ממי שמבין היטב מה קורה, מה הדרישות ומה המשמעויות.
נכון לכתיבת שורות אלו ישנה דעיכה בנגיף הקורונה בישראל והחיים חזרו פחות או יותר לסדרם. ואולם, אין הדבר מבטיח שכך יהיה בנובמבר – דצמבר 2022 בישראל או בקטאר. בכל מקרה, סביר להניח שיהיו דרישות לגבי בדיקות בכניסה ובחזרה ובהתאם לסיכומים בין המדינות ולפי מצבו של כל אדם מבחינת התחסנות והחלמה. לכן, שוב כדאי שהזמנת חבילות ספורט למונדיאל בקטאר תיעשה ממי שבקיא מאוד בתחום ויכול לתת תשובה לכל שאלה בהתאם להחלטות המשתנות.
קטאר היא מדינה עשירה ולכבוד האירוע הוקמה שמונה אצטדיונים חדשים, אשר הגדול שבהם מכיל למעלה מ- 80,000 מושבים ובו ייערך הגמר, וגם הקטנים אינם קוטלי קנים. אמנם מדובר במדינה קטנה והמרחקים בין האצטדיונים אינם מצריכים טיסות פנים, ואמנם היא כבר אירחה לא מעט תיירים וספורטאים מישראל – אך שוב – מדובר במדינה ערבית שבה תרצו להיות הכי בטוחים וסגורים מבחינת הטיסה, המלונות שתשהו בהם, הכתובות שאליהן צריך להגיע, וכמובן גם מקומות ששווה לבלות בהם.
כמו בכל מונדיאל או אירוע כדורגל אחר, ישנה חשיבות גדולה להזמנת כרטיסים הנותנים מענה לציפות והחלומות שלכם, ומצד שני כאלו העומדים במסגרת התקציב. לאורך הזמן הכרטיסים באופן טבעי הולכים ואוזלים, בפרט לאירוע הגמר ב- 18 בדצמבר אך גם לחצאי הגמר שייערכו 4 ו- 5 ימים לפני כן, וכן לרבע ולשמינית הגמר. לכן, אם אתם רוצים להזמין למונדיאל 2022 כרטיסים כדאי שיהיה מישהו שישים עבורכם את האצבע על הדופק וידאג לכך שתקבלו בדיוק את מה שאתם רוצים, בלי תקלות, בעיות או מפח נפש. 
חברה שחיה ונושמת כדורגל
 
תמיד חשוב להזמין כרטיסים למונדיאל מחברה רצינית ואמינה, אך עקב המורכבויות שתוארו לעיל ונוספות, הפעם ממש אסור להתפשר על מי שבונה לכם את החבילה. כאן גולאסו נכנסת לתמונה כחברה המתמחה ספציפית בבניית חבילות תיור-ספורט ובדגש על עולם הכדורגל. יש לנו קשרים ענפים עם מיטב הסוכנים וספקי הכרטיסים של המונדיאל, אנו מביאים אתכם למלונות מצוינים עם רמת הביטחון האישי הגבוהה ביותר, דואגים שהחופשה הנהדרת שלכם בקטאר בסוף 2022 תהיה חלקה ונעימה, וכל זאת במחירים אטרקטיביים.
 
למידע נוסף ולהזמנת כרטיסים למשחקי המונדיאל בקטאר פנו אל המענה הטלפוני שלנו ב- 077-500-1343, בימים א'-ה', בין השעות 09:00 - 18:00. כמו כן, בימים בהם השירות הטלפוני אינו פעיל, ניתן ליצור קשר עימנו במייל  info@goalzo.co.il.