< חזרה לכל המאמרים

חבילות ספורט מכבי חיפה בפיינורד

חבילות ספורט מכבי חיפה בפיינורד
 
מחפשים חבילות ספורט למכבי חיפה בפיינורד? אם כן, דרך חברת גולאסו תוכלו להזמין חבילות הכוללות טיסה הלוך ושוב להולנד, שהייה בבית מלון טוב ואיכותי וכמובן גם כרטיסים למשחק האחרון של מכבי חיפה במסגרת בית ה' של הליגה האזורית.
 
כידוע, זוהי העונה הראשונה של הליגה האזורית בה משתתפות שלושים ושתיים רבוצות בשלב הבתים. בכל בית יש ארבע קבוצות כך שבסך הכל ישנם שמונה בתים ומכבי חיפה משחקת כאמור בבית ה' עם הגרלה לא פשוטה הכוללת את פיינורד, אוניון ברלין וסלאבה פראג, כאשר נכון לכתיבת שורות אלו חיפה מדורגת במקום השני אחרי פיינורד – שהיא לכל הדעות הפייבוריטית. כמובן שהקבוצה המגיעה למקום הראשון מכל בית עולה אוטומאטית לשלב שמינית הגמר, אך לפני כן ייערך עוד שלב פלייאוף שבו ישתתף חלק מהקבוצות שהגיעו למקום השני, והן ישחקו נגד קבוצות שהגיע למקום השלישי בבתי הליגה האירופית, שהינה דרגה אחת מעל לליגה האזורית. ומי שתנצח בליגה האזורית תיכנס אוטומטית אל הליגה האירופית בשנה הבאה.
 
כמה מילים על פיינורד
 
פיינורד אמנם אינה ידועה כמו פ.ס.וו איינדהובן ואיאקס, אך היא ללא ספק נמנית המועדונים הגדולים ביותר בהולנד. יש לה היסטוריה מפוארת מאוד הניכרת שלוש עשרה זכיות בגביעים ובחמש עשרה אליפויות, ואצטדיונה הכולל כ- 50 אלף מושבים נחשב לאחד הטובים ביבשת, וכבר בין היתר את גמר גביע אופ"א וגמרים נוספים של תחרויות גדולות ביבשת. הקבוצה אמנם לא נמצאת כרגע בשיאה אבל בהחלט מציגה סגל מצוין שעושה למכבי חיפה את החיים קשים ומדורג נכון להיום במקום הרביעי בטבלת הליגה ההולנדית, עם שמות גמו בוז'ניק, ביילו, דימרס, לינסן, הארטס, נלסון וכמובן שעובר הישראלי שנמנה על הסגל הרחב – אופיר מרציאנו.
 
אצטדיונה של פיינורד שוכן בעיר רוטרדם, בה מתגוררים מעל לשש מאות אלף איש והיא השנייה בגודלה בהולנד. זוהי עיר נמל בעלת היסטוריה ארוכה, וגם היסטוריה יהודית לא קטנה, המהווה מוקד משיכה לתיירים מכל העולם לאורך השנה. בין היתר, ניתן לבקר בגן החיות, במרכזי הקניות החדישים, בכנסיית לאורנס, בגשר ארסמוס, לצאת לשייט בנמל או פשוט להסתובב ברחובות היפים של העיר על המבנים הייחודיים שלה.
 
כוססים ציפורניים לקראת המשחק הבא
 
המשחק הראשון בין הקבוצות הסתיים כידוע בתיקו מאופס, ואוהדי מכבי חיפה כוססים ציפורניים לקראת המשחק שייערך ברוטרדם בתשיעי בדצמבר השנה. אם גם אתם נמנים על אוהדי הקבוצה והכדורגל הישראלי בכלל, אז למידע נוסף ולהזמנת חבילות ספורט מכבי חיפה בפיינורד פנו אל המענה הטלפוני שלנו ב- 077-500-1343, בימים א'-ה', בין השעות 09:00 - 18:00. כמו כן, בימים בהם השירות הטלפוני אינו פעיל, ניתן ליצור קשר עימנו במייל  info@goalzo.co.il.