< חזרה לכל המאמרים

חבילות ספורט זולות

ישראלים רבים נוסעים מדי שנה למדינות באירופה על מנת ליהנות מהמשחקים של הקבוצות הטובות בעולם, ובתוך כך משלבים חופשה נפלאה עם חברים, משפחה או לבד. יחד עם זאת, יש אנשים המגבילים את עצמם בחופשה או שלא יוצאים חבילות תיור ספורטיביות אליה בכלל, עקב החשש מפני מחירים גבוהים שירוקנו את חשבון הבנק. בדיוק בשל כך אנו בגולאסו מציעים חבילות ספורט זולות ומשתלמות במיוחד המתאימות לכל כיס, ומאפשרות לכם ליהנות מחופשה מעולה על הצד הרגוע ביותר.

מחיר מצוין, אבל לא מוותרים על איכות
לאורך השנים רכשה חברתנו ניסיון עשיר ופיתחה קשרים ענפים עם גורמים וסוכנים באירופה, המאפשרים לנו להציע לכם חבילות ספורט זולות במיוחד, בלי הפתעות לא נעימות או חיובים מופקעים. יחד עם זאת, אין בכך לומר שאנו מתפשרים על איכות המלון בו תשהו וברור לנו שכל לקוח מעוניין ליהנות מחופשה מהנה ולקבל תמורה מלאה לכספו. בשיחה עם נציגינו נשמח לספר לכם על המתאימות לתקציב העומד לרשותכם ותפורות במדויק לתחומי העניין שלכם, החל במשחקי הקבוצה האהובה ועד לשהייה במדינה מרתקת. אצלנו כל אחד יכול לקבל מקום מצוין בטריבונה, מלון מפנק וטיסה נוחה, ולעשות זאת במחיר שווה לכל נפש.

חיסכון משמעותי בעלויות
כאשר יוצאים לחופשת ספורט רוצים כמובן ליהנות בלי דאגות מיותרות, ומטבע הדברים גם סעיף ההוצאות משחק תפקיד חשוב. דברים אלו נכונים במיוחד לאנשים שיוצאים למשחקי כדורגל ולאירועי ספורט אחרים עם ילד אחד או שניים, וברור שכל חיסכון על החבילה נותן יותר אפשרויות לבילויים, קניות וכיוצא בזאת. זוהי הסיבה שבגללה הלקוחות שלנו יוצאים עם חיוך על הפנים, כאשר הם חוזרים מעוד חופשה נהדרת ומהמשחקים והתחרויות הכי נחשבים של העונה, בלי חור ענק בכיס. יתר על כן, למי שנוסע עם ילדים חשוב לדעת שכניסה עד גיל 7 לאצטדיונים היא בחינם (חולקים ביחד את הכיסא), כך שמדובר בהוזלה משמעותית של העלויות הכלליות.

לפרטים נוספים והזמנות פנו אל המענה הטלפוני שלנו ב- 077-500-1343, בימים א'-ה', בין השעות 09:00 - 18:00. כמו כן, בימים בהם השירות הטלפוני אינו פעיל, ניתן ליצור קשר עימנו במייל  info@goalzo.co.il.